acasaro
Bun venit pe acasaro, Accest forum este facut dupa placul dvs. in care veti gasi:Totul despre TomTom ,iGO,Garmin,Navigon , si alte sisteme de navigatie ,mai multe detalii, inregistreazate.
Sunt cel putin 6 motive pentru care ai vrea sa te inregistrezi:
-Acces la un forum structurat in parametri profesionali
-Navigarea pe un forum bine pus la punct si fara nici un fel de intrerupere
-Privilegiul de a-ti face noi prieteni si de a invata lucruri noi
-Sansa de a face parte din staff si dintr-o comunitate sigura.
-Pentru intrebari si probleme sau tutoriale
-Alaturarea unei comunitati de viitor cu succes

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie. Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri. Aceste mesaje vor fi anulate.

Dupa inregistrarea gratuita sunteti rugati sa lasati mesajul de BUN VENIT in topicul MESAJE de PREZENTARE.

Va rugam a va loga cu numele cunoscut si in alte forumuri de specialitate,in cazul in care chiar nu doriti acest lucru ,este mai bine sa ne parasiti.
Oricare link sau informatie este proprietatea acestui forum ,va rugam a pastra intimitatea si dreptul de difuzare, pentru intelegere va multumim.

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie.

Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri.

Aceste mesaje vor fi anulate.

Raportari harta

Vizitatori

Flag Counter
Curs valutar

oferit de: curs-valutar-bnr.ro
Meteo Bucuresti

Trafic Live

Trafic forum

Distribuiţi
In jos
gphg
Master
Master
Data de inscriere : 18/05/2014
Varsta : 48

Sugestii aparate GPS

la data de Vin Ian 02 2015, 12:54
Mos Gerila mi-a adus o tableta asus-memo-pad-7-cu-procesor-intel-quad-core-z3745-1-33ghz-7-1gb-ddr2-8gb-wi-fi-bluetooth-4-0-gps-android-4-4-kitkat-me176c-1d047a, asta dupa ce am trimis inapoi cadoul lui Mos Craciun (samsung galaxy tab 3 lite) din motive de defectiuni.
Pot sa va spun ca nu-mi pare rau, tableta este super, prinde semnal gps in casa in cateva secunde. Si ca sa pot instala macar 4-5 softuri gps (iGO pe card, tomtom pe card, geonet pe card, here cu harti pe card si sygic pe card), prima grija a fost sa-i fac root (are kitkat 4.4).
Intrucat a inceput sa ma cam lase vederea, mai mult ca sigur o sa fie companionul meu de drum (7 inch > 5) pentru mult timp de acum inainte.
Pentru cei ce au sau doresc sa-si cumpere asa ceva, ofer asistenta mocca la root si instalare softuri.
Asa ca ''La multi ani"!
carmenica
Co-Admin
Co-Admin
Data de inscriere : 10/02/2013
Varsta : 62

Re: Sugestii aparate GPS

la data de Vin Ian 02 2015, 13:26
Felicitari, bine zis Mos Gerila, ca este al nostru , nu de imprumut, stapanire sanatoasa pentru tableta si La Multi Ani!
gphg
Master
Master

la data de Sam Ian 03 2015, 00:38

Cam asa arata o tableta la 2 zile dupa ce am pus mana pe ea! Ma gandeam cu groaza ca de la supermaster urmeaza moderator, cu acces la IP si restul, rog adminii sa nu ma dezamageasca! Ar fi pacat sa parasesc si ultimul forum romanesc pe care mai postez! Nu pentru mine!
titisoim
Master
Master
Data de inscriere : 25/03/2014

la data de Sam Ian 03 2015, 16:53
faci aluzie la cineva in mod special??? Wink Wink
gphg
Master
Master

la data de Sam Ian 03 2015, 17:09
Mi-aduc aminte doar cum mi-au dibacit pe gpsforum.biz un pseudonim. Un moderator
pe mai mai multe forumuri a facut asta. Deocamdata nu e cazul...
Vizitator
Vizitator

la data de Mar Ian 06 2015, 15:12
In ceea ce ma priveste ... nu trebuie sa va faceti probleme ...
Am refuzat si voi refuza in continuare orice pozitie de moderator pe un alt forum.
Unii colegi de aici pot confirma acest aspect.

carmenica
Co-Admin
Co-Admin
Data de inscriere : 10/02/2013
Varsta : 62

la data de Lun Ian 19 2015, 14:35
A disparut!!!!! si reaparut Navteq????
Voi ce ziceti ?

o noua revenire ? vom vedea .....
Continut sponsorizat