acasaro
Bun venit pe acasaro, Accest forum este facut dupa placul dvs. in care veti gasi:Totul despre TomTom ,iGO,Garmin,Navigon , si alte sisteme de navigatie ,mai multe detalii, inregistreazate.
Sunt cel putin 6 motive pentru care ai vrea sa te inregistrezi:
-Acces la un forum structurat in parametri profesionali
-Navigarea pe un forum bine pus la punct si fara nici un fel de intrerupere
-Privilegiul de a-ti face noi prieteni si de a invata lucruri noi
-Sansa de a face parte din staff si dintr-o comunitate sigura.
-Pentru intrebari si probleme sau tutoriale
-Alaturarea unei comunitati de viitor cu succes

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie. Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri. Aceste mesaje vor fi anulate.

Dupa inregistrarea gratuita sunteti rugati sa lasati mesajul de BUN VENIT in topicul MESAJE de PREZENTARE.

Va rugam a va loga cu numele cunoscut si in alte forumuri de specialitate,in cazul in care chiar nu doriti acest lucru ,este mai bine sa ne parasiti.
Oricare link sau informatie este proprietatea acestui forum ,va rugam a pastra intimitatea si dreptul de difuzare, pentru intelegere va multumim.

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie.

Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri.

Aceste mesaje vor fi anulate.

Raportari harta

Vizitatori

Flag Counter
Curs valutar

oferit de: curs-valutar-bnr.ro
Meteo Bucuresti

Trafic Live

Trafic forum

Distribuiţi
In jos
carmenica
Co-Admin
Co-Admin
Data de inscriere : 10/02/2013
Varsta : 63

Comunicari Ad-tive

la data de Mier Iun 25 2014, 21:51
Reactivat sistemul de multumire-reputatie , se gaseste in partea dreapta sus  , reprezentat prin + si -, va doresc in al folosii cu incredere si respect.
Vizitator
Vizitator

Re: Comunicari Ad-tive

la data de Mier Iun 25 2014, 21:59
Multumim carmenica!
Sunt convins ca toti membrii respectabili ai acestui forum il vor folosi cu responsabilitate.
Admin
Admin
Admin
Data de inscriere : 01/02/2013
http://acasaro.forumativo.com

la data de Sam Iun 28 2014, 17:35
Pentru o buna desfasurare a forumului, incepand de astazi ,pentru o perioada de 30 zile , se poate schimba numele de logare pentru acest forum.
Asadar , pentru acei care se stiu ca sunt inregistrati cu un alt nume decat cel cunoscut pe un alt forum ,sunt rugati sa revina la numele cunoscut , va multumim pentru intelegere.
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Mar Iul 15 2014, 08:51
Atentie

Jumatate din perioada a expirat  si nu exista nici macar o modificare.
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Mier Iul 16 2014, 11:31
terciapelocascabel ,ai 2 zile timp de gandire , sa activezi numele cu cel care esti inregistrat si in alte forumuri sau astepti sa decid eu?????????????
Vizitator
Vizitator

la data de Mier Iul 16 2014, 12:34
Si la noi tot cu acest nume este inregistrat.
Aici initial a fost manix ... daca nu ma insel ... dupa care l-a modificat.
Admin
Admin
Admin

la data de Mier Iul 16 2014, 12:56
Nu cred, astazi a luat link-ul din primul mesaj din speedcams tt,a facut postare in zone .
Era singurul link dintre toate forumurile ,care avea arhiva completa , in celelalte unde am postat erau individuale , iar dupa statistica reiese ca sunt 9 membrii care au avut acces la link , la cei care  le-au ramas postarile , cei 4 la care le-am sters , dintre care 3 nu au intrat in forum in ultimele 24 ore ,mai exact dupa ce am publicat link-ul .
A fost logat la inceput cu numele de "nissanbp" , dar culmea ca nu a avut macar o singura postare, dar nici nu a mai intrat cu acest cont din data inregistrarii, schimband in restul.
Numele lui in zone este de nissanprimerap12 si sunt aceiasi serie de IP .
Stii care este cea mai mai mare problema? daca tot vrei sa faci ceva bun, ai gasit sursa, o descarci , o incarci pe alt hoster, esti stapan pe ce ai pus , dar luand chiar cu totul , nu cred ca este corect .
terciapelocascabel
Membru Premium
Membru Premium
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 52

la data de Joi Iul 17 2014, 10:16
O zi  buna

Sunt manix convertit in terciapelocascabel. Ce semnifica aceste nume? Are mai putina importanta si relevanta pt. forum. Important este ca trebuie sa fac fata acuzelor aduse pe nedrept si nefondate.
La inceput am fost logat  pe acest forum sub nick-ul manix . Acest lucru se poate vedea daca se doreste si in postarea mea in topicul
Suggestions & Feedback
Subiect: sugesti vizavii de structura forumului   21/5/2014, 15:25

http://acasaro.forumativo.com/t252-sugesti-vizavii-de-structura-forumului

La interval de cateva minute am primit raspuns de la Admin .Daca se doreste se poate vedea raspunsul si sub ce nick mi-a fost dat acest raspuns .Asta daca se doreste.( ce cuvinte frumose postasem acolo si totusi tind  sa mai cred in ele si acum)
Pe data de 28/6/2014, 17:35  a fost postat anuntul

''Pentru o buna desfasurare a forumului, incepand de astazi ,pentru o perioada de 30 zile , se poate schimba numele de logare pentru acest forum.
Asadar , pentru acei care se stiu ca sunt inregistrati cu un alt nume decat cel cunoscut pe un alt forum ,sunt rugati sa revina la numele cunoscut , va multumim pentru intelegere.''

Dupa acest anunt , imediat , nu mai retin ziua , am trecut la nick-ul de terciapelocascabel , nick sub care mai activez cand am posibiliatea si pe alt forum.Deci acest lucru se poate afla , urmarind ziua ,postarilor mele.Cusiguranta acea zi , este imediat , anuntului , postat mai sus.

Am fost manix si acum sunt terciapelocascabel de peste 2 saptamani.

Nu vreau sa fiu considerat un Iuda , dar nici sa devin ''victima colaterala ''intre stafful dintre forumuri.
in urma p.m.-ului trimis catre admin si descospirandu-mi nick-u sub care activez pe zone banuesc ca se poate verifica IP -u meu si IP-u celor 2 nick-uri sub care sunt acuzat ca activez pe zone nissanbp
respectiv nissanprimerap12. Acelasi lucru , daca se vrea , se poate colabora cu persoane de pe acest forum , si-mi pot  verica IP-u de pe biz.
Daca se doreste a se da prin persoana mea, exemplu ca orcine poate fii mazilit oricand .No comment.
Parerea mea este cu totul alta. Cartita trebuie cautata in alta parte.
Tin sa-i multumesc lui dansidragos pt. cuvintele postate mai sus ,desii nu avea nicio obligatie fata de mine.La fel am asteptat si astept cateva cuvinte, sa fie postate aici , vizavi de integritatea mea morala, de la un membru cu cateva ''stelute '', care activeaza pe acest forum si ma cunoaste virtual de ceva vreme.

Ce pot spune in incheiere. Astept si voi suporta cu stoicism indiferent ce masura se va lua.

LE .  Carmenica stii destul de bine, ca nimeni altul , ce greu tieste sa incerci sa te justifici pt. niste acuze de care esti total, total  strain.

terciapelocascabel
Admin
Admin
Admin

la data de Joi Iul 17 2014, 10:33
Dragul meu , vrei sa bannez ip lui nissanprimerap12? este din seria ta , tot din Dimbovita, va fi totodata si al tau

79.117.236.253 [ 18 Mesaje ]
79.118.138.244 [ 12 Mesaje ]
79.114.176.240 [ 3 Mesaje ]
79.114.166.37 [ 3 Mesaje ]
79.114.166.204 [ 3 Mesaje ]
79.115.24.161 [ 3 Mesaje ]
79.114.176.78 [ 2 Mesaje ]
82.137.15.187 [ 1 Mesaj ]
82.137.15.5 [ 1 Mesaj ]

De acuze nu sunt strain , nici nu doresc sa justific , este acuzatia mea si mi-o mentin , este greseala voastra ca nu stiti sa respectati un forum si munca membrilor sai.
Mai ramane o varianta in care toate link-urile vor fi ascunse definitiv si vor fi distribuite la cerere, cred ca este cea mai corecta si functionala.
Acest forum nu are nevoie de mii de membrii......., ci putini si corecti, este pentru distractie nu pentru cei de "specialitate" , iti convine de bine, nu esti de acord ?,la fel de bine este.
Vizitator
Vizitator

la data de Joi Iul 17 2014, 15:02
Eu l-am sustinut pentru ca:
- in zone nu activez si, implicit, nu cunosc daca are sau nu activitate acolo;
- in biz nu am avut nici un fel de probleme cu el.
terciapelocascabel
Membru Premium
Membru Premium
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 52

la data de Joi Iul 17 2014, 16:32
IP-ul meu este: 79.114.176.116
Admin
Admin
Admin

la data de Joi Iul 17 2014, 16:37
Da, cel de astazi , ai scris de pe acest ip 3 mesaje .
Eu cred ca mai bine o lasam balta , dar promit , ca data viitoare toata seria de ip va fi inchisa pentru acest forum , indiferent cine este sau ce nume poarta.
Informatia trebuie sa circule , de acea este un forum , dar cand vreiti sa faceti ceva , sa ajutti la randul vostru , puneti.va informatia pe responsabilitatea voastra sau cere acordul celui care face postarea respectiva , sau cu respect adaugati numele celui care a adus informatia , asa este corect , in momentul in care chiar nu ai "facut" nimic inseamna ca sunt alte intentii.

gphg
Master
Master
Data de inscriere : 18/05/2014
Varsta : 48

la data de Vin Iul 18 2014, 17:49
Vezi ca sunt si eu dambovitean, poate am postat eu acolo... albino 
Admin
Admin
Admin

la data de Joi Sept 11 2014, 17:56
Dupa cum se vede ,am intrat si in randul celor de vaza , incepand de astazi avem nume cu adresa :

https://www.acasaro.com

totodata se poate face intrarea si din vechea adresa

https://www.acasaro.com/

Pentru a nu avea problema de legatura cu forumul ,va recomand folosirea celei de a doua adrese , pentru cateva zile ,pana la stabilirea exacta a tuturor datelor , va multumim.
Admin
Admin
Admin

la data de Sam Sept 20 2014, 10:18
Incepand de astazi sistemul de reputatie este anulat , cine are chef de joaca este sfatuit sa se joace in alta parte , multumesc anticipat celui care se stie deja.
gphg
Master
Master
Data de inscriere : 18/05/2014
Varsta : 48

la data de Sam Sept 20 2014, 10:27
Un like scris de la mine.
Vizitator
Vizitator

la data de Sam Sept 20 2014, 10:49
Este mai bine asa ...
Macar dai posibilitatea membrilor care intra aici doar pentru idiotenii de acest tip (joaca cu reputatia) sa se odihneasca sau sa incerce in alta parte.
Multumim!
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Mier Oct 29 2014, 10:56
Sunt mici probleme de afisare a forumului, acestea sunt o problema generala , ora de afisare( nu stie de noua ora) , schimbare de tema , etc , va rog nu va alarmati , se vor remedia.
Multumesc.
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Sam Noi 01 2014, 11:41
@bucataru221

gata ajunge cu maimutoi tai , i-am sters pe toti , iar daca vei continua , vom gasi si alta modalitate de a te opri.
dar nu se vede? scrie destul de clar :
Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie. Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri. Aceste mesaje vor fi anulate.
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum