acasaro
Bun venit pe acasaro, Accest forum este facut dupa placul dvs. in care veti gasi:Totul despre TomTom ,iGO,Garmin,Navigon , si alte sisteme de navigatie ,mai multe detalii, inregistreazate.
Sunt cel putin 6 motive pentru care ai vrea sa te inregistrezi:
-Acces la un forum structurat in parametri profesionali
-Navigarea pe un forum bine pus la punct si fara nici un fel de intrerupere
-Privilegiul de a-ti face noi prieteni si de a invata lucruri noi
-Sansa de a face parte din staff si dintr-o comunitate sigura.
-Pentru intrebari si probleme sau tutoriale
-Alaturarea unei comunitati de viitor cu succes

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie. Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri. Aceste mesaje vor fi anulate.

Dupa inregistrarea gratuita sunteti rugati sa lasati mesajul de BUN VENIT in topicul MESAJE de PREZENTARE.

Va rugam a va loga cu numele cunoscut si in alte forumuri de specialitate,in cazul in care chiar nu doriti acest lucru ,este mai bine sa ne parasiti.
Oricare link sau informatie este proprietatea acestui forum ,va rugam a pastra intimitatea si dreptul de difuzare, pentru intelegere va multumim.

Pentru a vedea "link-ul" din discutie este obligatoriu a scrie un mesaj in acea discutie.

Va rugam ca acest mesaj sa nu contina doar smilies-uri.

Aceste mesaje vor fi anulate.

Raportari harta

Vizitatori

Flag Counter
Curs valutar

oferit de: curs-valutar-bnr.ro
Meteo Bucuresti

Trafic Live

Trafic forum

Distribuiţi
In jos
carmenica
Co-Admin
Co-Admin
Data de inscriere : 10/02/2013
Varsta : 62

Ajutati si voi

la data de Sam Mai 31 2014, 16:04
Cei care mai fregventati si alte forumuri , va rog incercati sa ajutati pe adi23482 de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este la inghesuiala saracutul , s-a trezit cu un pampalau de la care primeste niste indicatii, ba un torrent la o harta care nu va merge niciodata (daca au copiat fara sa astepte si rezultatul , eu am inchis casa in acel moment , dar ei nu au putut schimba si magnetul), dar totodata pentru aceasta harta nu exista meta .
Ori in privat , ori prin mesaj in forum , dar numai sa fie ajutat , o doamne cati destepti se gasesc dupa ce le pui mura in gura si nici asa nu se pricep.
Din motive personale , eu nu mai doresc sa colaborez cu o parte din cei aflati ca moderatori in acel forum ,fapt si pentru care am cerut sa-mi fie retrase toate titlurile si drepturile .
Vizitator
Vizitator

Re: Ajutati si voi

la data de Sam Mai 31 2014, 16:26
Eu mai "umblu" si prin alte forumuri, dar acolo nu!
Sorry!

gphg
Master
Master
Data de inscriere : 18/05/2014
Varsta : 48

la data de Vin Iun 06 2014, 22:37
Pai am fost bannat acolo a doua oara, mai pastrez doar 3 conturi, nu-mi permit sa le pierd. Pe gpsforum.biz mai am vreo 10 conturi, acolo m-as arunca...
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Vin Iun 06 2014, 22:45
la mine este si mai bine , se si posteaza in numele meu ,se modifica link-uri in mesajele mele , etc, parca au inebunit , se vede ca au ramas doar Andrei si Emil , din cand in cand mai posteaza si roadkill1 sau irinuca , in rest ...pauza ,Emil a luat calea turismului si manastirilor, pietroi al tau cred ca este in concediu de maternitate , ..a nascut un... "bolovan", restul folosesc forumul ca surse de idei si de link .
gphg
Master
Master

la data de Vin Iun 06 2014, 23:05
Vreau sa rasplatesc acest nebun...No money!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]" />
Cel cu x rosu... Astept PM
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Vin Iun 06 2014, 23:11
dupa tine !!! cam cine crezi ca ar putea fi????? nu se vede ca nici nu mai exista acolo ca si membru?
Cand voi avea putin timp voi publica intreaga discutie in staff si totodata mesajul in care eu am cerut stergerea tuturor "drepturilor" mele din acel forum.
gphg
Master
Master

la data de Vin Iun 06 2014, 23:26
Imi pare rau, nu pot divulga aici la cine m-am gandit!
Apropo, te-ai gandit vreodata ca "costas... " e de fapt @irinuca? Nu bag mana in foc, dar ....Poate ai multi meseriasi pe aici pe care nu-i cunosti dupa noul nume! Asa cum m-au ghicit ei pe mine (de asta nu mai postez nimic), pot si eu sa-i ghicesc la fel de bine...chiar fara sa posteze   
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Sam Iun 07 2014, 19:23
dar crezi ca numele ma intereseaza ?????
imediat se afla dupa ip , iar eu nu ma feresc de nimeni , atata timp cat nu am jignit , etc , pe nimeni , nu am de ce , dar... nu voi zice NU de acum incolo .
Acest forum nu este pentru cei care au un "castig" din ce se "posteaza", este numai pentru cei care
vor sa faca "FAI DA TE".
catalinmihai2008
Membru
Membru
Data de inscriere : 23/04/2014

la data de Dum Iun 08 2014, 00:20
Sunt dezamagit de aceasta discutie, mai ales de tine @carmenica. Te credeam un om cerebral, sustii in postarea de mai sus ca nu ai jignit pe nimeni, cred ca ai uitat ce ai scris cu o zi mai inainte.
gphg
Master
Master

la data de Dum Iun 08 2014, 09:22
Inseamna ca ti se pare corecta afirmatia "@carmenica nu este genul de om pe care sa ti-l faci prieten".
Eu as citi cu mai multa atentie, mai ales ca cele enuntate mai sus au fost facute de un moderator pe acel forum. In aceasta calitate nu avea voie sa faca asemenea gafe. Asta este parerea mea!
In alta ordine de idei, un forum inseamna un loc unde sa-ti spui deschis parerile si opiniile, nu sa faci sluj in fata moderatorilor!
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Dum Iun 08 2014, 14:20
@catalinmihai2008
ajungi dupa un anumit timp de rabdare , calmitate ,sa uiti de toata educatia sau "cerebral"-itatea de care zici tu , nu este prima "lui" iesire de acest gen, cu toate ca intotodeauna am inchis ochii, dar a naibii de inima ca nu ma lasa sa-i raspund .
Daca tot esti asa curios si poate mai cerebral dacat mine , trage tu concluzia:

mesajul lui:

mesajul meu catre staff:

totul a inceput de la o postare a lui "furata" de pe un alt forum , insusita , fara sa si recunoasca in prima parte ,ci numai dupa ce am adus probele cheie , dar si atunci a schimbat atitudinea.

ar fi multe de spus si pus la vedere , dar ajunge , pentru moment.

titisoim
Master
Master
Data de inscriere : 25/03/2014

la data de Dum Iun 08 2014, 15:33
asta mi se pare o polémica degeaba..aceste lucruri un se vor schimba niciodata..
si eu stiu bine acest lucru..
gphg
Master
Master

la data de Dum Iun 08 2014, 23:38
Mare dreptate ai, de aceea o sa incep sa postez tutoriale, de pilda cum se face un raster map, un skin navigon, cum modifici fisierul de limba sau voce pentru un soft... Lucruri tabu altadata...Am multe de aratat, cu timpul liber ma descurc mai greu.
Culmea e ca se arata dezamagit de discutie un nene, @catalinmihai2008, de care nu am auzit pana acum sa fi postat ceva in materie de gps! Probabil 2008 este anul nasterii lui! Nu-ti convine, du-te unde-ti convine, la cei care te-au trimis sa postezi aiurea! Sau convinge-ma ca esti mai bun decat cei care posteaza pe aici si ma aplec in fata ta!
carmenica
Co-Admin
Co-Admin

la data de Mar Iun 17 2014, 20:36
Atentie!

Va rog f mult , pe acei membrii ai forumului "GPS Zone RO" a nu -mi trimite in privat mesaje in structura acelui forum , eu nu mai sunt un membru activ din data de 20 . 04. 2014 ,
cu toate ca se publica in numele meu pe acel forum,

va atentionez deoarece este posibil ca unul dintre voi sa folositi "cuvintele uratele" si vor fi urmari "uratele" pentru voi.
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum